Vyhľadávanie
V ponuke je 25 nehnuteľností.

V dnešnej časti Vám niečo o sebe prezradí náš kolega František , ktorý je precízny, so zmyslom pre detaily a pre klientov zapezbečí veci o ktorých sa im ani nesníva.

Vo voľnom čase, keď práve Feri neseká trávnik na záhrade, seká kilometre na bicykli 🚵‍♂️ alebo topspiny na tenise 🎾. Samozrejme spolu s manželkou 😄 . V časoch, keď ešte boli otvorené aj lyžiarske strediská, Františka by ste určite stretli na jednej z našich krásnych zjazdoviek ⛷
Viac nám už o sebe, ale povie on sám.
FRANTIŠEK, POVEDZ NÁM KTO SI A ČOMU SA VENUJEŠ, KEĎ NIE SI MAKLÉR?
Ak práve neriešim reality a bežné každodenné záležitosti - relaxujem ☕️. S manželkou máme rovnaké záľuby a tak takmer všetok voľný čas trávime spolu!
Spolu sme na biku, sme si navzájom súpermi v tenise, v zime si zas spolu zalyžujeme. Ako typický mestský človek som sa (ne)dobrovoľne pred pár rokmi stal aj záhradkárom 😄 a mojou úlohou je skôr robiť garde svojej manželke ako niečo vypestovať.
Mojou najväčšou záľubou je však cestovanie (veď, koho nie, že?) v štýle aktívneho poznávania a road tripu. Neoddeliteľnou súčasťou môjho „ja“ bola a je kvalitná hudba 🎸, ktorá prežije aj nás!
ČO ŤA PRIVIEDLO PRESEDLAŤ NA "MAKLÉRČINU"?
S myšlienkou pracovať s realitami som sa zaoberal už dlhšie. Rozhodujúcim momentom bolo stretnutie s kamarátom 🤝, ktorý sa v tejto oblasti pohybuje a ktorý ma podporil, aby som to skúsil.
ČO ŤA NA TEJTO PRÁCI MAKLÉRA NAJVIAC BAVÍ?
Na tejto práci ma baví najviac asi fakt, že všetky výsledky 🎯 závisia len odo mňa a spolu s istým pocitom voľnosti robia pre mňa túto prácu o to viac zaujímavou a motivujúcou!
Som rád, že môžem spolupracovať s tak super ľuďmi!