Vyhľadávanie
V ponuke je 25 nehnuteľností.
V dnešnej časti Vám niečo o sebe prezradí naša kolegynka Katka - človek s veľkým a dobrým srdiečkom, ktorá je vždy 100% nasadená pre klienta.
Voľný čas trávi s rodinkou pri rôznych aktivitách a výletoch. Keď doma práve nevypeká Spievankovo a Mira Jaroša, vypeká výborné koláče! Zvedavý? Viac o Katke v rozhovore 👇
KATKA, POVEDZ NÁM KTO SI A ČOMU SA VENUJEŠ, KEĎ NIE SI MAKLÉRKA?
Ahojte:) 👋 Volám sa Katka a som človek, ktorý si váži to čo má, pretože doma mám všetko.
Mám skvelého muža, ktorý mi so všetkým doma pomáha, som pyšná a hrdá mama, pretože mám zdravého a šikovného, čoskoro 3 ročného syna Tomáška, a som vďačná dcéra, pretože mám tú najlepšiu maminu.
Celý svoj čas venujem rodinke, preto už nemám čas sa aktívne venovať športu, aj keď ho milujem (korčuľovanie, lyžovanie a snowboardovanie už ani nie, keďže som si pri tom 2x zlomila ruku 😃)
Teraz skôr spoločné rodinné výlety v prírode,opekačky,rybačky, bicyklovanie, pečenie koláčov a doma momentálne aj spievanie typu smejko a tanculienka a Hity Mira Jaroša 😃
ČO ŤA PRIVIEDLO PRESEDLAŤ NA "MAKLÉRČINU"?
Na realitnom trhu ako maklérka pôsobím už rok popri materskej a stále sa mám čo učiť od svojich kolegov. K tejto práci som sa dostala tak,že sama som bola klientkou, ktorá potrebovala pomôcť jednak s predajom nehnuteľnosti a zároveň aj niečo nové nájsť.
Inšpirovala ma kolegynka, ktorá s veľkým nadhľadom v tomto odvetví mi pomohla. Na základe toho som sa rozhodla, že aj ja chcem vyskúšať túto prácu a aj takýmto spôsobom pomôcť k šťastiu ostatným.
ČO ŤA NA TEJTO PRÁCI MAKLÉRA NAJVIAC BAVÍ?
Život je plný udalostí a ja milujem, že v tejto práci prichádzam do kontaktu s novými ľuďmi ako aj s priateľmi. Výhodou je flexibilný pracovný čas a o to viac viem tráviť chvíle so svojou rodinou a priateľmi.
Dostávam sa stále do iného diania príbehu, do inej situácie, ktorú spoločne s kolegami vyriešime.
Som vďačná aj za kolegov, ktorí sú pre mňa vzorom a spolu tvoríme SKVELÝ TÍM ĽUDÍ 👏