Vyhľadávanie
V ponuke je 25 nehnuteľností.

V dnešnej časti Vám niečo o sebe prezradí náš kolega Mário, ktorý sa popri práci stíha venovať aj svojej krásnej rodinke. Keď práve nezúria opatrenia a lockdown, trávi s rodinkou veľa času na výletoch po našom krásnom Slovensku.

Mário v sebe spája vedomosti zo stavebníctva, dizajnu, financií a realít, čo z neho robí makléra, ktorý Vám jedným dychom profesionálne poradí s technickými, finačnými či predajnými otázkami bez zaváhania 😊
Viac nám už o sebe, ale povie on sám.
MARIO, KTO SI A ČOMU SA VENUJEŠ, KEĎ NIE SI MAKLÉR?
Som človek, ktorý je vďačný za všetko, čím ho život obdaroval. Som človek, ktorý je vždy a všade sám sebou. Doma mám milujúcu manželku, ktorá tvorí moju druhú polovicu a úžasné štyri deti, ktoré sú našim životným darom. Najkrajšie chvíle si vychutnávam s mojou rodinkou, keď sme spolu, či už ráno vstávame spolu, či sa spolu bláznime, či spolu večer zaspávame, hlavne, že sme SPOLU.
ČO ŤA PRIVIEDLO PRESEDLAŤ NA "MAKLÉRČINU"?
Nedá sa povedať, že ja som presedlal na maklerčinu, mám pocit, že ona presedlala na mňa 😀 Vždy ma zaujímala oblasť realít, vedel som, že v tom raz budem dobrý 👍, len musel prísť ten správny čas na to, aby som sa tomu venoval aj profesionálne. Vážim si všetko čo som sa doteraz naučil a teším ma, že posúvam svoje vlastné limity, ktoré sú naplniteľné.
ČO ŤA NA TEJTO PRÁCI MAKLÉRA NAJVIAC BAVÍ?
Inšpirujem sa všetkým, čo som sa doteraz naučil z predošlých profesií. Od navrhovania, tvorenia, cez financie a stavebníctvo dokážem ísť s istotou do komunikácie s klientom, pretože vždy sa im snažím poradiť vo všetkých oblastiach čo najkvalitnejšie. Všetko dokážem potom spájať do jedného bodu a práve to ma na tejto práci veľmi baví. Baví ma to, že ma to baví 😀a hlavne ma najviac teší, keď je klient spokojný s mojou prácou.
Mário, ďakujeme krásne za rozhovor a sme veľmi radi, že ťa máme v tíme!